Hagleitner hygiena

Pro umývárny, kuchyně, hygienu prádla, objektů až po wellness hygienu. Bez námahy, bez zápachu.

Pro hotely, restaurace a další gastro provozy je nejlepší vizitkou čistota. Hagleitner hygiena pro umývárny je připravena z vysoce kvalitních materiálů. V kuchyni se neobejdete bez dávkovacích systémů papírových ručníků, tekutého nebo pěnového mýdla a kvalitních čisticích prostředků podle požadavků HACCP.

Univerzální hygiena

DeoFRES spolehlivě odstraňuje pachy v kuchyni, pach cigaret na pokojích, pot z oděvu, pachy z pohovky, koberce, autopotahů aj. Svěží vůni stačí nastříkat do prostoru nebo na textilie ze vzdálenosti 30 cm.

Hagleitner Hygiena

Hygiena kuchyně

GrillBLIZT je velmi účinný gel na čištění grilu, připálenin na pánvi, v pečicích troubách, sporáků. Plochy předem nahřejte na 50 °C a gel nechte působit 5 – 10 min. Pak seškrábejte uvolněné usazeniny drátěnkou nebo špachtlí (určené čisticí prostředky pro Váš produkt) a opláchněte vodou. Používejte ochranné rukavice. GrillBLITZ nepoužívejte na předměty z hliníku, pozinkované plochy a povrchy citlivé na alkálie.

NiroGLANZ je vhodný pro ošetření nerezových povrchů, které nepřichází přímo do styku s potravinami. Nanáší se neředěný např. mikro utěrkou na předem očištěnou plochu.

Radikalin je vysoce koncentrovaný odmašťovač, který bez námahy odstraní tuk z trub, digestoří, podlah aj. Dávkování 1 : 200 (50 ml smíchejte s 10 litry vody). Následně opláchněte důkladně vodou. Na silně znečištěné povrchy můžete použít Radikalin neředěný. Nepoužívejte na hliníkové předměty.

Sanitární hygiena

PerlGLANZ snadno odstraní vápenaté usazeniny a nečistoty, zabraňuje vzniku černé plísně. Má dezinfekční účinek. Využít ho můžete na toalety, pisoáry, obklady v koupelnách, aj. Očištění povrch nemusíte otírat do sucha, PerlGLANZ nezanechává kapky. Před nastříkáním je třeba spáry obkladů navlhčit.

Dávkování:
– neředěný nechte krátce působit a následně opláchněte vodou
– pro antibakteriální čištění podlah cca 700 až 1400 ml zřeďte 10 l vody
– pro běžnou očistu podlah řeďte 350 ml na 10 litrů vody

Dezinfekce

HygienicDES FORTE je velice účinný prostředek proti bakteriím včetně tuberkulózy, houbám, virům a norovirům. Bez parfémový, pH neutrální. Je určený především pro kuchyně, sanitární zařízení, ordinace, pečovatelské domy, domovy seniorů aj. Používejte neředěný. Není nutný oplach.

About Eva Povová 183 Článků
Její hobby jsou ruční práce, ráda čte a dívá se na detektivky. eva.loket@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*