Přilákejte hosty pomocí nabídkové tabule

Reklamní poutače, venkovní tabule nebo tzv. reklamní „áčka“ jsou vizitkou každé firmy. Venkovní tabule mají upoutat pozornost potencionálních zákazníků před vstupem do restaurace, hotelu či jiné provozovny. A nejen to, co píšeme, je důležité. Je vhodné si zvolit správný písmový fond, grafiku či kresbu.

Efektivní a účinná propagace

Správnou reklamní venkovní tabulí přilákáte zákazníky, kteří jdou pěšky nebo jedou autem. Postavte ji tam, kde na ni bude nejlépe vidět. Vystavte Vaši denní nabídku menu, pozvěte návštěvníky na výstavu nebo koncert, upoutejte je akční nabídkou Vašeho produktu atd.

Stojan, áčko, reklamní poutač, reklamní tabule, světelná reklama

  • Pro restaurace je výhodné umístit před dveře nabídkovou tabuli s aktuální denní nabídkou, která může dovnitř přilákat spoustu náhodných kolemjdoucích. Denní nabídku bychom měli pravidelně obměňovat, pokud je delší dobu stejná, zákazníci přestávají tabuli sledovat.
  • Je dobré vybrat si stabilní, odolné a spolehlivé tabule s dlouhou životností s možností rychlé změny nabídky nebo instalací a výměny letáku.

Pokud chceme něco prodávat, musíme zákazníkovi předat informaci, co jsme mu schopni nabídnout. Existuje mnoho prostředků, jak v gastronomii oslovit zákazníka, zde je alespoň několik z nich:

Jídelní lístek a stolní nabídkové tabulky

Jídelní lístek o restauraci mnohé vypovídá, ten černobíle vytisknutý a umístěný ve fólii nezanechá u žádného hosta dobrý dojem. Vhodné je vybrat elegantnější variantu, např. v podobě jídelního lístku vyrobeného z imitace kůže. Jako další zdroj informací přímo u stolu mohou sloužit stolní nabídkové tabulky.

Ani s předáváním informací zákazníkovi se to však nesmí přehánět. Nabídková tabule na každém rohu rozhodně není dobré řešení, naopak ztrácí svůj smysl. Hostům a potencionálním zákazníkům předáváme pouze takové množství informací, které jsou schopni vstřebat.

Nabídková tabule Duplos TOP dvojitá

Oboustranná nabídková tabule, rám z přírodního dřeva, barva přírodní nebo mahagon, rozměry 55 x 120 cm. Tabule je vyrobena z odolného materiálu, který odolává povětrnostním vlivům. Tabuli lze použít jak venku tak v interiéru.

Využijte, co nejefektivněji Váš prostor použitím horní přídavné tabule, která se dá lehce připevnit pomocí přiloženého úchytu.

Nabídková tabule „ÁČKO“

Áčko je stojanová tabule pro vkládání plakátů z obou stran. Je vhodná pro plakáty do velikosti A1. Jednoduše ji umístíte před Vaši provozovnu. Je odolná proti povětrnostním vlivům s ochranou fólií proti dešti. Nosná část je skládací.

Nabídková tabule Láhev

Nabídková tabule ve tvaru lahve od vína je oboustranně popisovatelná. Je vhodná jak do interiéru, tak exteriéru. Na tabuli lze psát obyčejnou křídou i křídovými popisovači. Rozměry 50 x 120 cm. Vhodná do vinoték i restaurací k prezentování nabídky vinného moku.

About Eva Povová 183 Článků
Její hobby jsou ruční práce, ráda čte a dívá se na detektivky. eva.loket@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*