Mobilní nerezový stánek

Rychlé občerstvení je stále na vzestupu. Mobilní stánek Snackpoint nabízí téměř neomezené možnosti přípravy a podávání jídel s maximální flexibilitou. Více na www.gastronom.cz – Snackpoint Bartscher.

Libovolné kombinace gastro přístrojů

Díky vyměnitelným policím můžete výdejní pult rychle přizpůsobit:

hamburgery, doner kebab, bagety, hoddog, carrywurst, bratwurst, polévky, párky v rohlíku, hranolky, čínské nudle, vafle přes stojan na zmrzlinu, snack bar, grilovací stanici až po kavárnu.

Všechny pochutiny mají jednu společnou věc: čerstvost, protože téměř vše se připravuje přímo na místě.

Atraktivní výchozí bod

Většinou se jí více během večera, kdy je rodina pohromadě. Během dne se dává přednost rychlejšímu občerstvení za méně peněz. I svačina se stává každodenním jídlem. Tato sociální změna získává oblibu pro mobilní stravování. Zároveň se jedná o zajímavý segment trhu pro začínající podniky v oblasti stravování, protože zahájení vlastního podnikání s malým stánkem je atraktivní výchozí bod.

Gastro stánek ideální
na pěší zóny, koupaliště, food festivaly, tržnice, obchodní centra, cateringové pohoštění, konference a školení, čerpací stanice.

Mobilní počítadlo lze rychle a snadno převést a přizpůsobit pro další použití. Vyžijete ve vnitřním a venkovním prostoru.

Můžete snadno využít i jako propagační stánek na Vaše produkty na veletrzích aj. Přední strana je vhodná pro umístění Vaší reklamy a značky.

Více nabídek najednou

Mobilní stánek Snackpoint můžete libovolně rozšiřovat propojením dalších stánků pomocí snížené boční skleněné stěny (potřebujete dva kusy). Můžete tak nabídnout více druhů rychlého občerstvení. Spojovací prvky (č. 10) pro spojení dvou stánků jsou součástí balení.

Výhody pro Vaše podnikání

Dobré ceny vyžadují dobré recepty, dobré ingredience a dobré marketingové místo. Pokud se potřebujeme rychle najíst, nechceme chodit daleko.

  • Rychlá výměna jídel díky dostupné techlologii gastro zařízení.
  • Nejsou třeba žádné stavební práce
  • Není nutný silný proud.
  • Pracovní plochy z nerezové oceli splňují zákonné hygienické normy.
  • Autem přepravíte kamkoliv.


1. Ochranná stěna
2. Skleněný nástavec
3. Základní zařízení
4. Kolečka (4x)
5. Vedení kabelů
6. Úložný prostor pod výklenkem
7. Výškově nastavitelná police
8. Instalační výklenek
9. Kabelové kanály (2x)
10. Spojovací prvky (2x)
11. Podlahové výztuhy (2x)

About Eva Povová 183 Článků
Její hobby jsou ruční práce, ráda čte a dívá se na detektivky. eva.loket@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*