aktuálně

Pečeme v horkovzdušné troubě

Horkovzdušné trouby dnes již patří ke standardu vybavení gastronomických provozů. Horký vzduch díky ventilátoru proudí po celém vnitřním prostoru trouby, teplo se rozloží v celé troubě. Pečení je tak výkonnější, než když teplo přichází pouze z horního […]

aktuálně

Leden upečte si celozrnný chléb

V měsíci lednu je podle přírodní medicíny nejvíce ohrožený močový měchýř. Je nutné dodržovat pitný režim, denně bychom měli vypít 2 litry čisté vody, vody s citrónem nebo teplých bylinkových čajů.

informace

Plynový sporák je lepší

Jestliže se rozhodujeme, jestli si koupit plynový nebo klasický elektrický sporák, je rozhodnutí jednoznačné. Plynový sporák je lepší. Podívejme se na některé detaily této volby.

vaříme

Pečení v plném proudu

Advent (z lat. adventus = příchod) je začátek liturgického roku a přípravou na Vánoce. Advent začíná 1. nedělí adventní, letos 2018 tedy nedělí 2. prosince. Konec adventu pak představuje západ slunce Štědrého večera.

vybavujeme

Sklokeramické varné desky.

Sklokeramické varné desky slouží k přípravě pokrmů s malým množstvím tuku přímo na grilovací ploše. Je to zdravý a šetrný způsob přípravy masa, ryb a zeleniny. Kromě toho šetří čas a energii, jakož i čištění […]