informace

Litinové nádobí

Litinové nádobí je buď přírodní bez povrchové úpravy, nebo smaltované, potažené glazurou. Litinové nádobí má masivní dno i stěny a jeho obliba v gastronomii stále roste. Výhody litinového nádobí rovnoměrný přenos tepla, který je u […]

vaříme

Neztrácejte vitamíny

Jsou keramické nože skutečně lepší než kovové? Existuje na tuto otázku skutečně uspokojivá odpověď? Keramické nože jsou skutečně úžasné a mají mnoho vlastností, o kterých se může ocelovým nožům pouze zdát, ale je nutné si […]

vybavujeme

S prkénkem jsem zadobře

Zakoupila jsem si prkénko s drážkou pro jeho vzhled a praktičnost, že je malé a dobře skladné. Že se bez něho neobejdu a budu prkénko využívat skoro každý den, jsem netušila.

tipy

Co je to melamin?

Melamin je organická sloučenina, která se používá při výrobě umělých hmot. Melamin se ve vodě rozpouští jen velmi málo. Protože obsahuje 66 % dusíku, který se uvolní při jeho hoření, tlumí hoření.

vybavujeme

Péče o nádobí Cookmax

Pokud si cokoliv koupíme, chceme, aby nám věci po celý život spolehlivě sloužily. Také Cookmax nerezové nádobí až s 10-ti letou zárukou potřebuje správnou péči, stejně jako každé jiné nerezové nádobí.