Určete správný směr

Vymezovače prostoru, vymezovací sloupky, pásové vymezovače, mobilní zábrany, lanové zábrany, zábrany vstupu, každý jim říká jinak. Jejich účel je nasměrovat dav lidí správným směrem či elegantně zabránit vstupu, tam, kam je zakázán. Jejich ideální využití je např. v hotelech, bankách, muzeích, na poštách atd.

Vymezte si svůj prostor

Přednosti vymezovačů prostoru:

  • jsou lehké, snadno přenosné
  • kruhové základny jsou vyztužené protiskluzovým povrchem
  • jsou stabilní a neposouvají se
  • variabilita vymezovacích lan, díky širokému výběru barev a provedení
  • jednoduchá cesta k vytvoření řádu vymezení prostoru

Vymezovače prostorů jsou velice oblíbené. Ušetří Vám náklady např. za pracovní sílu, která má dav lidí korigovat. Nabízí se v několika různých provedeních, z různých materiálů i barev.

Druhy vymezovačů prostoru

Lanové zábrany

Nutno použít 2 sloupky k uchycení oddělovacího lana nebo 1 sloupek a nástěnné oko, za které se přichytí  druhý konec lana. Sloupky se nabízejí v barvě černé, stříbrné a zlaté.

Pro lanové vymezovače se dodávají vhodné držáky cedulí nebo oddělovací plachta. Vymezovací lana s koncovkou na karabinku jsou buď hladká nebo kroucená síly 32 a 38 mm.

Pásový vymezovač prostoru

Základem je hlavice se samonavíjecím systémem s brzděným navíjením. Lze si vybrat z různých barev samonavíjecího pásu. Vymezovače stojí na kruhových základnách, které jim dodávají stabilitu.

Pásový systém samonavíjecích hlavic umožňuje stojany propojit a vymezit tak prostor až do 4 světových stran.

Pásový vymezovač nástěnný

Základem je hlavice se samonavíjecím systémem s brzděným navíjením. Lze si vybrat z různých barev samonavíjecího pásu. Díky plastovým úchytkám připevníte hlavici a samonavíjecí pás ke zdi a ušetříte jeden stojan.

Zdroj: internet

mm
About Lucie Studená 63 Článků
Ráda chodí na procházky, plave a vyrábí dárky z keramiky. lstudena@email.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*