Profesionální skladování a přeprava nádobí

Myčky nádobí jsou stále více oblíbenější součástí naší kuchyně. Zcela nahradily tradiční způsob ručního mytí, díky své schopnosti ušetřit jak čas, tak peníze.

Myčky jsou členěny tak, aby umožnily umýt co nejvíce nádobí zároveň. Ideální je skládat stejný typ nádobí k sobě, čímž se zajistí, že si například talíře nebrání.
K tomu můžeme použít speciální koše do myčky, dvoukomponentní značkový systém pro flexibilní, profesionální skladování, čištění a přepravu nádobí.

Výhody univerzálních košů do myčky

• jsou vyrobeny ze stabilního polypropylenu
• jsou stohovatelné
• mají pevné dno
• univerzální rozměr 50 x 50 cm
• vhodné pro přepravu i skladování
• prohlubně pro rukojeť k snadné manipulaci
• pro vyšší sklo možno doobjednat nástavce dělené nebo nedělené o výšce 4,5 cm, kterými lze zvýšit celkovou výšku koše až do požadovaného rozměru

Koš do myčky na sklenice

Koše do myčky na sklenice  jsou rozděleny na přihrádky pro 9, 16, 25, 36 a 49 sklenic, do kterých můžeme naskládat jak duritky, tak sklenice na víno. Zpravidla platí, čím více přihrádek, tím menší rozměr sklenice do přihrádky vložíme. Díky nástavci pro koše do myčky si také můžeme zvýšit výšku koše dle výšky sklenice.Do koše na sklenice se 49 přihrádkami lze použít například odlivky či koktejlové sklenice long drink.

Druhy košů do myčky

Koš do myčky na talíře
Do koše na talíře lze zasunout až 18 ks mělkých talířů o průměru 24 cm. Koš samozřejmě lze použít i na podšálky, dezertní talíře i klubové talíře. Díky nástavci si také můžeme zvýšit výšku koše dle výšky talíře.

Koš do myčky na podnosy
Koš na podnosy obsahuje celkem 9 řad, do kterých lze plata zasunout. Přední strana je otevřená, pro snadnou manipulaci. Díky nástavci si také můžeme zvýšit výšku koše dle výšky plata.

Koš do myčky na příbory
Koš do myčky s pevnými oky je určený pro mytí příborů. Díky jemným okům příbory skrze koš nepropadnou.

Transportní vozík na koše do myčky

Koše do myčky nám usnadňují práci jak při skladování, tak při transportu. Pro ideální podmínky na přepravu lze použít transportní vozík, jehož spodní plocha je zcela uzpůsobena na koše do myčky. Vozík lze objednat jak s držadlem, pro snadnější manipulaci, tak bez držadla.

About Eva Povová 183 Článků
Její hobby jsou ruční práce, ráda čte a dívá se na detektivky. eva.loket@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*