DYNAMICKÉ stroje

Brambory patří neodmyslitelně do české kuchyně. Podívejme se, jak je pomocí francouzských strojů snadno a rychle zpracujeme. Specialista na mixéry a stroje pro zpracování potravin DYNAMIC má ve svém sortimentu i speciality, které vám práci usnadní a urychlí.

Báječný stroj s klikou

Vypadá jak létající stroj UFO, který přistál na vašem pracovním stole. A usadil se pevně. Jeho tři vyklápěcí nohy ukončené gumovými přísavkami, se k desce stolu přisají opravdu velmi pevně.

Z boku krouhače zeleniny DynaCoupe nasunete krájecí nebo krouhací kotouč o průměru 22 cm. Mezi nohy se mu vejde kuchyňská mísa o průměru až 26 cm, nebo gastronádoba GN 1/2, do které krájená zelenina napadá.

Zatímco jednou rukou vkládáte do horního otvoru očištěnou zeleninu, lehce otáčíte klikou, která sílu a rychlost přenáší přes ozubená kola.

Všechno dejte do myčky

Nic neumývejte rukama. Všechny díly dejte do myčky nádobí. Toto u elektrického stroje udělat nemůžete. Jednotlivé komponenty, s výjimkou ostrých krájecích disků, jsou vyrobeny z odolného ABS plastu, který snese zatížení profesionální kuchyně.

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Rádi Vám poradíme a pomůžeme při výběru gastro zařízení. Naši specialisté tu čekají na Vás.

About Eva Povová 183 Článků
Její hobby jsou ruční práce, ráda čte a dívá se na detektivky. eva.loket@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*