Gastronádoby

Každá gastronádoba má pevně stanovený rozměr podle Evropské normy EN 631.1. z roku 1997. Celý systém velikostí a jejich kombinací již v roce 1964 vymysleli zástupci Švýcarského svazu ve spolupráci s výrobci gastro techniky a přijali jej za závazný.

Gastronádoby lze využít ve všech gastro zařízeních

jako např. konvektomat, pečící trouba, výdejní vodní lázeň, přepravní termobox, lednička, šokový zmrazovač, skladové regály a další… Gastronádoby jsou ideální pro přepravu, výdej jídel i skladování.

Gastronádoby Profesional 0,7 mm

  • Každá nerezová gastronádoba (GN) Professional je vyrobena z potravinářské oceli vysoké kvality 18/10.
  • Naše profesionální nerezové gastronádoby jsou plně stohovatelné a můžete je používat v teplotách od -40 do +300 °C.
  • Jsou určeny pro skladování, vaření, pečení, přepravu a výdej potravin, jídel a nápojů.
  • Jejich rozměry plně odpovídají celosvětově uznávanému standardu Evropské normy EN 631.1 a jsou vyráběny ve velikostech GN 2/1, GN 1/1, GN 2/3, GN 1/2, GN 1/3, GN 1/4, GN 1/6 a GN 1/9.

  • V sortimentu je gastronádoba plná a gastronádoba děrovaná.

  • Některé velikosti dodáváme s bezpečnostními uchy, pro jejich lepší přenášení.
  • K jednotlivým GN si můžete samostatně objednat poklice s výřezem pro naběračku, poklice bez výřezu nebo poklice s těsněním.

Gastronádoby z různých materiálů

Polykarbonátové gastronádoby Professional
Průhledné polykarbonátové gastronádoby Professional jsou praktickou alternativou k jiným materiálům. Používají se zejména ke skladování potravin, jejich zpracování, výdeji salátů a výrobků studené kuchyně.

Můžete je používat při teplotách v rozmezí od -40 do +100 °C. Jsou pevné, odolné vůči běžnému násilí, nepřijímají pachy a jsou odolné vůči potravinářským kyselinám, olejům a tukům.

Vyrábějí se v rozměrech GN 1/1, GN 2/4, GN 1/2, GN 1/3, GN 1/4, GN 1/6 a GN 1/9. Jako všechny námi dodávané GN, splňují i polykarbonátové gastronádoby celosvětovou velikostní tabulku podle normy EN 631.1.

Polypropylenové gastronádoby Professional
Gastronádoby jsou vyrobeny z polypropylenu. Jedním z nejrozšířenějších obalových materiálů je polypropylén.

Používá se k balení potravin, mléčných výrobků, nápojů, apod. Gastronádoba z polypropylénu je použitelná v teplotním rozmezí od -30 do +70 °C. Polypropylénová gastronádoba je pružná, snese přiměřené násilí, odolná vůči potravinářským kyselinám, tukům a olejům. Stejně jako gastronádoby z nerezu a polykarbonátu, můžete i GN z polypropylénu dávat do myčky nádobí.

Vyráběné rozměry jsou GN 1/1, GN 1/2, GN 1/3, GN 1/4, GN 1/6, GN 1/9. Ke gastronádobám si můžete objednat samostatné poklice, které zabrání vylití obsahu. Pro lepší orientaci v systému HACCP dodáváme barevné rohové klipy. PP gastronádoby splňují celosvětově uznávanou velikostní tabulku podle normy EN 631.1.

Návod, jak si připravit správnou kombinaci gastronádob, najdete ve formátu pdf zde.

Rozměry a provedení gastronádob si prohlédněte ve formátu pdf zde.

Připravil: Jan Domabyl

Pro otevření některých souborů potřebujete program pro čtení PDF souborů – zdarma si jej stáhněte zde.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*