Na výdrži velmi záleží

Čím déle, tím lépe. Navíc nezapáchá a je výkonný. Velikost tak akorát do ruky. Ideální partner nejenom v práci, ale i doma. Poslouží venku v přírodě nebo také v místnosti, jak se vám prostě hodí a jak potřebujete.

Konečně na českém trhu

Originální Chafergel přímo od výrobce je tady. Velmi dlouho ho zkoumali ze všech stran. Nyní je schválený příslušnou laboratoří i ministerstvem.

Hořlavý gel, hořlavá pasta, chafergel nebo gelový podpalovač.

Hořlavá hmota, která je dnes stále více oblíbenější. Používá se pro ohřev jídla, pro chafing dish, fondue, rechaud nebo cestovní vařiče.

Vydrží více jak 3,5 hodiny

Na plné pecky. Pokud ho přiškrtíte, vydrží ještě déle. Prostě famózní. Podívejte se na krátké video. Kdo už se s takovým výkonem může pochlubit?

Prosím nelízat!

Přestože vás bude magicky přitahovat. Nelízat ani nepolykat. Udělá se vám neobyčejně špatně. Ti co neodolají, okamžitě navštivte lékaře.

Modrý je nejedovatý

Poznejte jedovatý od nejedovatého. Originální bezpečnostní hořlavý gel, který obsahuje nejedovatý ethanol, díky kterému můžeme chafergel použít i v uzavřeném prostoru.

Nejedovatý ethanol: Hovorově líh či alkohol.

Bezbarvá kapalina, je snadno zápalný a proto je klasifikován jako hořlavina 1.třídy. Naprosto nezávadný, bez kouře a bez zápachu. HOŘÍ MODRÝM PLAMENEM.

Oranžový je jedovatý

Nejjednodušší alifatický alkohol. Používá se pro něj též název dřevný líh. Je to bezbarvá, alkoholicky páchnoucí kapalina. Je těkavý, hořlavý a silně jedovatý. HOŘÍ ORANŽOVÝM PLAMENEM.

Výhody CHAFERGELU oproti jiným hořlavým gelům:

  • hoří minimálně 3,5 hodiny
  • neobsahuje jedovatý a těkavý metanol
  • obsahuje nejedovatý ethanol
  • nezapáchá
  • absolutně bez kouře
  • lze jej využít v uzavřeném prostoru
  • můžete koupit 24 ks/bal nebo celou paletu
About Eva Povová 183 Článků
Její hobby jsou ruční práce, ráda čte a dívá se na detektivky. eva.loket@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*