Také máte chuť na zapečený toast?

Dopřát si rychlou a chutnou snídani každý den. Věc, kterou každý nezbytně potřebuje, avšak většina nedodržuje.Toasty. Zdálo by se, že na nich není nic zvláštního, přesto mnozí souhlasí, že se jedná o největší delikatesu, která netrvá moc času a úsilí.

Který si vybrat?

Pro přípravu vynikajících toastů, potřebujeme správný toaster. Existuje mnoho různých značek a modelů. Zde je několik tipů, které Vám pomohou najít nejlepší toaster právě pro Vás.

Zamyslete se pečlivě jakou velikost potřebujete. Zvažte to i dle místa, na kterém budete topinkovač používat. Toaster nesmí být ani o kousek větší, něž využívané místo. Než daný výrobek zakoupíte, zkuste diskutovat s lidmi, kteří již Vámi vybraný výrobek zakoupili.

Na co si dávat pozor

  • velikost
    Toastery bývají horké na vnější straně, což vede k případným úrazům. Toastovače s izolací nejen zamezují popálení, ale také přispívají k energetické úspoře.
  • ovládací prvky a předvolby
    Pokud jsou všichni uživatelé technicky zdatní, můžete využít mnohem sofistikovanější model. Mnohé mají předvolby pro všechny nejpopulárnější potraviny, takže je snadné vždy vybrat nejlepší nastavení.
  • spolehlivost
    Jistě nechcete, aby Vám topinkovač přestal po několika měsících fungovat.

Toasty zapečené s pivním sýrem

250 g pivního sýra
6 lžic piva
špetku mletého pepře
1 lžička škrobové moučky
toastový chléb

Sýr nastrouháme nebo rozmačkáme vidličkou. Zalijeme pivem, posypeme škrobovou moučkou, opepříme a za stálého míchání necháme na plotně rozpustit. Směs rozdělíme na plátky toastového chleba. Vložíme je do toasteru a necháme zapéct. Pozor! Sýr nemá zhnědnout, zhořknul by. Ozdobíme rajčaty a petrželkou a servírujeme.

mm
About Lucie Studená 63 Článků
Ráda chodí na procházky, plave a vyrábí dárky z keramiky. lstudena@email.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*