Bez rozbitých sklenic!

Pravidelně objednáváte nápojové sklo, které se stejně po pár použitích v myčce nádobí rozbije, praskne, odštípne nebo zkrátka někam zmizí? Problém není ve sklenicích, ale v péči o ně. K největším škodám dochází právě při mytí sklenic v myčce.

Myčky jsou členěny tak, aby umožnily umýt co nejvíce nádobí zároveň. Ideální je skládat stejný typ nádobí k sobě, čímž se zajistí, že si například talíře nebrání.
K tomu můžeme použít speciální koše do myčky, dvoukomponentní značkový systém pro flexibilní, profesionální skladování, čištění a přepravu nádobí.

Co se doporučuje při mytí sklenic v myčce?

• vždy udržujte sítka, trysky a čistící ramena čistá
• zbytky jídla do myčky nepatří
• ihned po domytí otevřete dvířka myčky, aby mohly uniknout zbytkové páry
• používejte koše do myčky, zabráníte vzájemnému otloukání sklenic pod tlakem vody, které má na svědomí následné prasknutí nebo odštěpení sklenice

Výhody univerzálních košů do myčky:

• jsou vyrobeny ze stabilního polypropylenu
• jsou stohovatelné
• mají pevné dno
• univerzální rozměr 50 x 50 cm
• vhodné pro přepravu i skladování
• prohlubně pro rukojeť k snadné manipulaci
• pro vyšší sklo možno doobjednat nástavce dělené nebo nedělené o výšce 4,5 cm, kterými lze zvýšit celkovou výšku koše až do požadovaného rozměru

Koš do myčky na sklenice
Koš je rozdělený na 16, 20, 25 nebo 36 přihrádek, do kterých můžeme naskládat jak duritky, tak sklenice na víno. Zpravidla platí, čím více přihrádek, tím menší rozměr sklenice do přihrádky vložíme. Díky nástavci si také můžeme zvýšit výšku koše dle výšky sklenice. Do koše na sklenice se 49 přihrádkami lze použít například odlivky či koktejlové sklenice long drink.

Koš do myčky na talíře
Do koše na talíře lze zasunout až 18 ks mělkých talířů o průměru 24 cm. Koš samozřejmě lze použít i na podšálky, dezertní talíře i klubové talíře. Díky nástavci si také můžeme zvýšit výšku koše dle výšky talíře.

Koš do myčky na podnosy
Koš na podnosy obsahuje celkem 9 řad, do kterých lze plata zasunout. Přední strana je otevřená, pro snadnou manipulaci. Díky nástavci si také můžeme zvýšit výšku koše dle výšky plata.

Koš do myčky na příbory
Koš do myčky s pevnými oky je určený pro mytí příborů. Díky jemným okům příbory skrz koš nepropadnou.

Transportní vozík na koše do myčky
Koše do myčky nám usnadňují práci jak při skladování, tak při transportu. Pro ideální podmínky na přepravu lze použít transportní vozík, jehož spodní plocha je zcela uzpůsobena na koše do myčky. Vozík lze objednat jak s držadlem, pro snadnější manipulaci, tak bez držadla.

Připravila: Lucie Studená

 

mm
About Lucie Studená 63 Článků
Ráda chodí na procházky, plave a vyrábí dárky z keramiky. lstudena@email.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*