CareControl dokonalý mycí systém konvektomatů

Konvektomaty Rational SCC jsou prošpikovány nejmodernějšími patentovanými technologiemi. Automatický mycí systém CareControl je jedním z důvodů, proč jsou stroje vyráběné firmou Rational považovány za absolutní špičku mezi konvektomaty.

Co je to CareControl?

00414

Systém CareControl začal být do konvektomatů Rational SCC sériově montován koncem roku 2008.

Inteligentní systém čištění a péče automaticky zajišťuje hygienickou čistotu a dlouhodobé zachovaní hodnoty. V závislosti na míře znečištění se využívá pouze takové množství energie, vody a chemikálií, které je skutečně nutné.

Zcela odpadá nutnost odvápňování. Ušetříte čas i peníze.

Šetřete mycí prostředky

Pro mytí konvektomatů SCC je nutné používat pouze výrobcem dodávané mycí tablety a oplachové tablety Rational.

CareControl pak určuje potřebu čištění a péče podle stupně znečištění. Navrhuje odpovídající automatické čištění s přesně dávkovaným množstvím čisticího a odvápňovacího prostředku.

Užitek je zřejmý:
Zářivá svěžest, hygienická čistota a spolehlivá funkčnost při minimálnim zatížení životního prostředí i rozpočtu.

Konvetkomat Rational s funkcí CareControl Vám sdělí přesný počet tablet potřebných k jeho vyčištění podle aktuálního znečištění.

Zapomeňte na vodní kámen

Pokud jste majitelem konvetomatů SelfCookingCenter vybavených CareControl není nutné používat žádná zařízení na úpravu vody.

Speciální odvápňovací přísady obsažené v tabletách Rational zabraňují usazování vápna již před jeho vznikem. Odvápňování tedy při pravidelném čištění přístroje naprosto odpadá.

Výhody Rational CareControl

  • Automatické čištění přes noc
  • Nižší spotřeba chemie, vody a energie
  • Minimalizace nákladů
  • Hygienická čistota, optimální péče o přístroj

Používání originálních čistících prostředků Rational Vám výrazně usnadní práci a ušetří peníze. Stejně tak potom zvýrazní jedinečné technologie vyvíjené více než 35 let originální příslušenství Rational.

Práce s konvektomatem se při jeho používání stává mnohem efektivnější. Zavolejte nebo si napište o podklady a konkrétní nabídku na: technika@hofmann.cz.

Zdroj: internet

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*