Originální příslušenství Rational vám usnadní práci

Firma Rational vynalezla konvektomat již před 35 lety. Od té doby se přístroje díky neustálému vývoji velmi zdokonalily a jejich nedílnou součástí se stalo originální příslušenství Rational, díky kterému dosáhnete nejlepších možných výsledků.

Finishing – nová dimenze přípravy pokrmů

Nezáleží na tom, zda potřebujete připravit dvacet nebo i několik tisíc jídel – s technologii Finishing se dočkáte dokonalého úspěchu bez jakéhokoli stresu a hektiky.

  • Předvařené pokrmy za studena nandáte na talíře, které vložíte do speciálních stojanových vozíků.
  • Teprve krátce před podávaním se jídlo během několika málo minut dokončí v přístroji RATIONAL.
  • Získáte tak potřebnou flexibilitu, díky níž budete moci v klidu reagovat na typické prodlevy, k nimž při akcích dochází.
  • Jednoduchou přepravu k výdeji usnadňuje úzká konstrukce přepravního vozíku a velká tandemová kolečka s klidným chodem.

S tepelným krytem RATIONAL můžete horké pokrmy odstavit až na 20 minut. Získáte tak dostatek času na dokončení dalších porcí ve stojanových vozících pomocí technologie Finishing a na přepravu k výdeji.

Hranolky v konvektonatu? Žádný problém

V konvektomatech Rational můžete bez problémů připravovat také předsmažené pokrmy. Možnost smažit bez tuku Vám navíc ušetří náklady na nákup oleje. Takový komfort zajistí patentovaný koš Rational CombiFry dodávaný ve velikostech GN 1/1 nebo GN 2/1.

Maso jako z grilu

Pomocí roštu Rational CombiGrill získáte dokonalý grilovací vzor. Jeho robustní konstrukce pak zajišťuje velmi dlouhou životnost a povrchová úprava TriLax má velmi příznivý vliv na opékání potravin.

Potřebujete pomoc?

Konvektomaty Rational SCC a Rational Combimaster nabízí mnoho dalších užitečných technologií a  funkcí oproti jiným výrobcům. Mnoho uživatelů o nich však neví nebo se je bojí využívat. Investice do zaškolení obsluhy zkušeným šéfkuchařem, který dokonale ovládá přístroje Rational se rozhodně vyplatí.

Pouze využívání všech funkcí zajistí plné využití potenciálu konvektomatů Rational.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*