Nápoj lásky na Valentýna

Zamilovaní Vás budou obdivovat a konkurence tiše závidět.  Důvodem jsou Valentýnské skleničky na sekt Bistro a váš nápoj lásky.

Vydrží celý život

Zamilovaní často dělají nekontrolovatelné věci. Proto i flétna na sekt Bistro musí vydržet na celý život. Skleničky mají zatavený horní okraj a jejich zesílená stěna jim dává větší pevnost. Takže snesou i silnější cinknutí.

Královský nápoj lásky

Jeho příprava je velmi jednoduchá a rychlá.

Na dno skleničky můžete (ale nemusíte) vložit kousek vhodného ovoce (ananas, jahoda, ……) a zalijte ovocným likérem nebo sirupem (4 cl – velký panák).
Podle konečné ceny se rozhodněte mezi značkovým Armagnacem, griotkou, likérem z malin, višní nebo černého rybízu. Můžete také použít grenadinu (sirup z granátových jablek).

Krátce před podáváním opatrně, nejlépe po stěně, nalijte vychlazené šumivé víno nebo pravé šampaňské. A míchaný nápoj Kir Royal je hotový. Cíl je, aby nedošlo ke smíchání obou nápojů a dosáhli jste barevného přechodu.

Sekt nebo šampaňské vychlaďte

Za dveřmi prosklené vinotéky jsou lahve krásně vidět. Otevřené láhve pro dolévání uzavře zátka na sekt a šampaňské. Ledem naplňte chladící mísu na sekt a láhve položte do ní. Takto připravený chladič sektu můžete postavit na stůl nebo na bar.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*