22. září 2012 ve 14:49 hodin

Nezadržitelně se blíží hodina H, kdy léto skončí také oficiálně. Dvaadvacátého září tomu tak bude. Jaké to léto vlastně bylo? Před jeho začátkem jsem slíbil, že se o prázdninách podívám, jaké to u nás s těmi službami vlastně je.

Zelenina u silnice

Fascinují mne jahody, které jsou veliké jako hrušky. Jsou určitě bio a vyrostly plně ekologicky. Jsem nadšený z toho, jak vydrží celé dny bez toho, aby věděly, co je lednička.

Ovoce a zelenina z Chile, Španělska, Maďarska nebo Holandska. Prošla mnoha rukama přes půl zeměkoule. Platí tedy. I když vypadá sebečistší, vždy pořádně umýt a nechat okapat. Nejlépe v cedníku na zeleninu, kde přebytečná voda odtéká dírkami ve dně.

Jsem nadšen z reklamy a reklamních sdělení. Je jedno co a jak napíšete na reklamní tabule. Hlavně, že si Vás každý všimne a zapamatuje.

Ubytování v hotelu

Přehled čistoty hotelů uveřejnil portál hotel.info. Nemám důvod pochybovat a snad to u nás není horší než zjistili. Během roku spím v mnoha hotelech doma i v zahraničí. Nemůžu vždy říci, že čím dražší, tím lepší. Určitě se k tomuto tématu vrátím v jednom z mých příštích článků. Stojí to za to.

Naštěstí již hodně let jezdím do hotelu Kraví hora, o kterém vím, že tam mají čisto. Děkuji jim i za to, že na mne myslí a pamatují si, že mám rád dva polštáře. Nemusím si o ně říkat a jsou vždy připravené.

Pokaždé něco vylepší. Letos velmi ulehčili práci obsluze v restauraci. Pořídili pojízdný a variabilní bufetový systém, který po skončení snídaně nebo akce vše spustí do stolu a nic nemusí odklízet. Stůl s nerezovou deskou pak mohou použít podle potřeby. Vypadá to dobře. Zajděte se k nim podívat.

Služby – proměnlivě oblačno až déšť

Všude dobře, doma nejlépe. Do zahraničí jsem letošní léto nejel. Velmi často jsem tankoval stále více předražené PHM a navíc se často díval na velmi znechucenou obsluhu, protože musí být v práci.  Asi nejhorší to bylo na čerpací stanici ONO, naopak spokojen jsem byl na čerpačkách Shell. Ostatní byly někde uprostřed nebo směrem k horšímu.

Hlad mne donutil občas zajít do supermarketu. Když mám hlad, tak nevolím značku. Ale je to asi jedno. Nejprve jsem si myslel, že učební obor prodavač(ka) už neexistuje. Ale kde jsou všichni ti znalí a ochotní prodavači, o kterých mne vyhledávač Google přesvědčuje, že učební obor prodavač – prodavačka existuje. Přeji Vám, aby jste je našli.

Jaké to léto vlastně bylo?

Podívejte se na stránky Meteopress. Zvolte kraj a město ve kterém bydlíte a podívejte se.

About Eva Povová 183 Článků
Její hobby jsou ruční práce, ráda čte a dívá se na detektivky. eva.loket@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*