Prkno chameleon

Krájejte jako profesionál. Šetřte peníze za stále nová prkénka a používejte jedno s vyměnitelnými deskami. Pak můžete krájet najednou maso, ryby, drůbež, zeleninu nebo pečivo.

Předpis HACCP rovněž používá různé barvy pro jednotlivé práce v kuchyni a celé gastronomické provozy. Krájecí prkno s vyměnitelným povrchem je ideálním pomocníkem pro kuchyně, kde je málo místa (ostatně i tam, kde je místa dostatek). Podle toho, co právě děláte, nasadíte barevnou vrchní desku. Po ukončení práce vše dáte do myčky nádobí nebo ručně omyjete mycími prostředky pro gastronomické provozy.

5 v jednom a něco navíc

Krájecí prkno s vyměnitelným povrchem Gourmet Board GN 1/1 je ideálním pomocníkem pro kuchyně, kde je málo místa (ostatně i tam, kde je místa dostatek).

Podle toho, co právě děláte, nasadíte barevnou vrchní desku. Po ukončení práce vše dáte do myčky nádobí nebo ručně omyjete mycími prostředky pro gastronomické provozy.

Nosné prkno síly 3 cm je vyrobeno z odolného silného polyuretanu (PE) bílé barvy hustoty 500 (vysoký stupeň odolnosti). Šetrné pro ostří Vašich nožů. Nosná deska má vespod přišroubované (šrouby ušlechtilá ocel) odolné protiskluzové nožičky 5 ks. ROVNÁ PLOCHA BEZ VÝSTUPKŮ.

Vyměnitelné oboustranné desky 3 mm vysoké vyrobené z odolného polyuretanu PE 500 s vysokým stupněm odolnosti. Šetří ostří Vašich nožů. Měňte barvu krájecí desky podle toho, co právě zpracováváte. Základní deska prkénka zůstává stejná, vy však dle potřeby měníte barevné krájecí desky, které jsou rozděleny na HACCP barvy.

Prkno na krájení a sekání masa využijete samostatně, nebo můžete použít na prkénko Gourmet Board GN 1/1 místo barevných desek. Krájecí deska je vyrobena z polyuretanu s vysokým stupněm odolnosti. Šetří ostří Vašich nožů.

Bílá krájecí deska s drážkou má vysoký stupeň odolnosti. Krájecí desku využijete samostatně nebo místo barevných povrchů do krájecí desky Gourmet Board GN 1/1. Bílá krájecí deska s drážkou je vyrobená z polyuretanu PE 500 s vysokým stupněm odolnosti. Chrání ostří Vašich nožů.

Magnetický držák na krájecí desky připevníte jednoduše na stěnu. Vyměnitelné barevné desky tak můžete mít na dosah ruky. Držák můžete využít dle Vašich potřeb.

Barvy krájecích desek

  • Bílá – pečivo, mléčné produkty
  • Modrá – ryby
  • Červená – maso
  • Zelená – salát, ovoce, zelenina
  • Černá – važené maso, pečeně, uzeniny
  • Žlutá – drůběž

 

About Eva Povová 183 Článků
Její hobby jsou ruční práce, ráda čte a dívá se na detektivky. eva.loket@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*