Barevný chameleon v kuchyni

Mění barvu podle toho, jak potřebuje. Uvnitř zůstává stejný, na povrchu se přizpůsobí okolí. Předpis HACCP rovněž používá různé barvy pro jednotlivé práce v kuchyni a celé gastronomické provozy.

Barevná paleta ke krájení

Krájecí desky barevné jsou je ideálním pomocníkem pro kuchyně. Podle toho, co potřebujete nakrájet ,si vyberete podle HACCP tu správnou barvu. Po ukončení práce vše dáte do myčky nádobí nebo ručně omyjete mycími prostředky pro gastronomické provozy.

Prkna barevná se dodávají bez i včetně protiskluzových nožiček, nebo slabší a ohebné pro snadnou manipulaci. Můžete je skladovat ve stojanu na krájecí prkénka. Barevná prkna se vyrábějí i ve velikosti GN 1/1, 53 x 32,5 cm

Nože podle potravin

Kuchyňské nože s barevnou rukojetí se používají podle potravin. Od roku 2006 platí v Evropě jednotná vyhláška týkající se bezpečnosti a hygieny potravin (HACCP). Pro různé kategorie potravin byla určena mezinárodně platná barevná odlišení.

Barevný průvodce po celé kuchyni

Čistota je základ. Systém HACCP dělí jednotlivé prostory kuchyně a pomocných provozů na části, aby nemohlo docházet k „nakažení“ zdravých potravin od nezdravých nečistotami, bakteriemi, plísněmi, apod.

Hygienický a čistící program Kobra

Kobra nabízí komplexní sortiment pomůcek pro čištění ve výrobních i nevýrobních částech potravinářských a gastronomických provozů.

Odpovídají všem požadavkům pro začlenění do systému HACCP, IFS, BRC, jsou potravinářsky atestovány, 5 barevných variant, vysoká chemická odolnost, teplotní odolnost, univerzální systém spojení.

V sortimentu naleznete kartáče na drhnutí, špachtle a stěrky, pady a držáky padů, smetáky a násady, potravinářské štětce, odvažovací lopatky aj.

 

Připravil: Petr Gočál
Jste jiného názoru, máte jiné nebo stejné zkušenosti? Pojďte diskutovat na Facebook

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*